Laser diodowy Aragon Plus dzięki trzem różnym długościom wiązki, jest najbardziej skutecznym urządzeniem do trwałej depilacji ciała. Zabiegi przy jego użyciu są komfortowe, szybkie i bardzo skuteczne.

Co zyskujesz?

– największą skuteczność! Większość włosów zostaje usunięta już po 3 zabiegu

– szybkość! Zabieg trwa tylko kilka minut

-bezbolesność! Mikrokanałowy, pięciostopniowy system chłodzenia sprawia, że miejsca poddane zabiegowi są szybko i skutecznie schładzane do optymalnej temperatury

– wszechstronność! Wiązki lasera 808 nm, 755 nm, 1064 nm pozwalają na skuteczne uszkodzenie zarówno ciemnych jak i jaśniejszych włosów.

Aragon Plus to najnowszy laser diodowy o trzech długościach fali 755nm 808nm i 1064nm. Dzięki zastosowaniu różnych długości fali, mamy o wiele szersze spektrum zabiegowe. Zabiegi wykonywane przy użyciu lasera diodowego Aragon Plus są bardzo komfortowe, szybkie i bezbolesne. Nowoczesny pięciostopniowy system chłodzenia głowicy sprawia że miejsca poddane zabiegowi są szybko i skutecznie schładzane do optymalnej temperatury po każdym skierowaniu wiązki energii lasera. Ogromną zaletą lasera diodowego jest jego wielofunkcyjność dzięki zastosowaniu trzech zakresów.

Laser 808 nm – skutecznie usuwa zarówno ciemne jak i umiarkowanie ciemne owłosienie przy jasnej i delikatnie brązowej karnacji
Laser 1064 nm – skutecznie usuwa jasne włosy przy ciemnej karnacji
Laser 755 nm – skutecznie usuwa ciemne włosy przy jasnej karnacji

 

Jak działa laser diodowy Aragon Plus?

Technologia laserowej depilacji diodowej opiera się na selektywnej fototermolizie. Światło laserowe przenika przez powierzchnię skóry i dociera do mieszków włosowych; światło zostaje zaabsorbowane i przekształcone w ciepło w efekcie czego dochodzi do uszkodzenia komórek odpowiadających za wzrost włosa, a pozostałe struktury pozostają nienaruszone. Laser diodowy okazał się najbardziej skuteczny w usuwaniu owłosienia w przypadku wszystkich rodzajów skóry i włosów. Nieznaczny ból, łatwa obsługa, najbezpieczniejsza technologia do trwałego usuwania włosów.

Wiązki lasera 808nm, 755nm, 1064nm pozwalają na skuteczne uszkodzenie zarówno ciemnych, jak i jaśniejszych włosów. Dzięki zastosowaniu trzech wiązek możliwe jest przeprowadzenie skutecznych zabiegów nawet u osób o ciemniejszej karnacji.

Przed zabiegiem należy sprawdzić czy we wszystkich przyjmowanych obecnie i do 2 miesięcy wstecz preparatach (antybiotykach, lekach, w tym także maściach, suplementach diety, odżywkach, ziołach, witaminach, kosmetykach) nie występują substancje o działaniu fotouczulającym.
Informacje takie powinny znajdować się na ulotce, uzyskać można je także u farmaceuty/ lekarza, producenta. Przyjmowanie substancji o działaniu fotoalergicznym/ fototoksycznym jest przeciwwskazaniem, wyklucza możliwość bezpiecznego wykonania zabiegu, może prowadzić do wystąpienia powikłań pozabiegowych.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:

Dzień przed wizytą partię ciała, która poddawana będzie zabiegowi należy ogolić.
Przed poddaniem danej partii ciała zabiegowi, przez okres minimum 3 tygodni, nie należy jej depilować (depilatorem, woskiem, pastą cukrową, pęsetą).

PRZECIWWSKAZANIA:

– ciąża i karmienie piersią
– przewlekłe choroby skóry (bielactwo, łuszczyca)
– nadwrażliwość na światło
– infekcyjne choroby skóry (opryszczka, łuszczyca, liszaj płaski)
– zakażenia wirusowe
– zakażenia bakteryjne
– rozrusznik serca
– choroba nowotworowa
– cukrzyca (niewyrównana), epilepsja
– przyjmowanie leków światło uczulających (np. antybiotyków, niektórych leków hormonalnych, przeciwzapalnych)
– przyjmowanie preparatów światło uczulających (np. ziół m.in. dziurawiec, skrzyp polny, nagietek, bratek, pokrzywa, odżywek, suplementów z preparatami o działaniu fototoksycznym)
– przyjmowanie w dużych dawkach witaminy A
– przyjmowanie betakarotenu
– używanie samoopalaczy, preparatów brązujących
– przyjmowanie ibuprofenu lub aspiryny (24 godziny przed zabiegiem)
– leczenie retinoidami
– zaburzenia krzepnięcia krwi
– skłonność do powstawania bliznowców (keloidów)
– głęboki peeling chemiczny wykonany w ciągu mniej niż 3 miesięcy przed zabiegiem
– świeżo opalona, podrażniona skóra w obszarze zabiegowym

POZOSTAŃ W KONTAKCIE

Pozostaw nam swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w gabinecie.