+48 690 888 455

 biuro@klinikabelize.pl

Numer konta: 19 1140 2017 0000 4602 1210 7167

Regulamin Rezewacji

 

Laser diodowy Aragon Plus dzięki trzem różnym długościom wiązki, jest najbardziej skutecznym urządzeniem do trwałej depilacji ciała. Zabiegi przy jego użyciu są komfortowe, szybkie i bardzo skuteczne.

Co zyskujesz?

– największą skuteczność! Większość włosów zostaje usunięta już po 3 zabiegu

– szybkość! Zabieg trwa tylko kilka minut

-bezbolesność! Mikrokanałowy, pięciostopniowy system chłodzenia sprawia, że miejsca poddane zabiegowi są szybko i skutecznie schładzane do optymalnej temperatury

– wszechstronność! Wiązki lasera 808 nm, 755 nm, 1064 nm pozwalają na skuteczne uszkodzenie zarówno ciemnych jak i jaśniejszych włosów.

Aragon Plus to najnowszy laser diodowy o trzech długościach fali 755nm 808nm i 1064nm. Dzięki zastosowaniu różnych długości fali, mamy o wiele szersze spektrum zabiegowe. Zabiegi wykonywane przy użyciu lasera diodowego Aragon Plus są bardzo komfortowe, szybkie i bezbolesne. Nowoczesny pięciostopniowy system chłodzenia głowicy sprawia że miejsca poddane zabiegowi są szybko i skutecznie schładzane do optymalnej temperatury po każdym skierowaniu wiązki energii lasera. Ogromną zaletą lasera diodowego jest jego wielofunkcyjność dzięki zastosowaniu trzech zakresów.

Laser 808 nm – skutecznie usuwa zarówno ciemne jak i umiarkowanie ciemne owłosienie przy jasnej i delikatnie brązowej karnacji
Laser 1064 nm – skutecznie usuwa jasne włosy przy ciemnej karnacji
Laser 755 nm – skutecznie usuwa ciemne włosy przy jasnej karnacji

 

Jak działa laser diodowy Aragon Plus?

Technologia laserowej depilacji diodowej opiera się na selektywnej fototermolizie. Światło laserowe przenika przez powierzchnię skóry i dociera do mieszków włosowych; światło zostaje zaabsorbowane i przekształcone w ciepło w efekcie czego dochodzi do uszkodzenia komórek odpowiadających za wzrost włosa, a pozostałe struktury pozostają nienaruszone. Laser diodowy okazał się najbardziej skuteczny w usuwaniu owłosienia w przypadku wszystkich rodzajów skóry i włosów. Nieznaczny ból, łatwa obsługa, najbezpieczniejsza technologia do trwałego usuwania włosów.

Wiązki lasera 808nm, 755nm, 1064nm pozwalają na skuteczne uszkodzenie zarówno ciemnych, jak i jaśniejszych włosów. Dzięki zastosowaniu trzech wiązek możliwe jest przeprowadzenie skutecznych zabiegów nawet u osób o ciemniejszej karnacji.

Przed zabiegiem należy sprawdzić czy we wszystkich przyjmowanych obecnie i do 2 miesięcy wstecz preparatach (antybiotykach, lekach, w tym także maściach, suplementach diety, odżywkach, ziołach, witaminach, kosmetykach) nie występują substancje o działaniu fotouczulającym.
Informacje takie powinny znajdować się na ulotce, uzyskać można je także u farmaceuty/ lekarza, producenta. Przyjmowanie substancji o działaniu fotoalergicznym/ fototoksycznym jest przeciwwskazaniem, wyklucza możliwość bezpiecznego wykonania zabiegu, może prowadzić do wystąpienia powikłań pozabiegowych.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:

Dzień przed wizytą partię ciała, która poddawana będzie zabiegowi należy ogolić.
Przed poddaniem danej partii ciała zabiegowi, przez okres minimum 3 tygodni, nie należy jej depilować (depilatorem, woskiem, pastą cukrową, pęsetą).

PRZECIWWSKAZANIA:

– ciąża i karmienie piersią
– przewlekłe choroby skóry (bielactwo, łuszczyca)
– nadwrażliwość na światło
– infekcyjne choroby skóry (opryszczka, łuszczyca, liszaj płaski)
– zakażenia wirusowe
– zakażenia bakteryjne
– rozrusznik serca
– choroba nowotworowa
– cukrzyca (niewyrównana), epilepsja
– przyjmowanie leków światło uczulających (np. antybiotyków, niektórych leków hormonalnych, przeciwzapalnych)
– przyjmowanie preparatów światło uczulających (np. ziół m.in. dziurawiec, skrzyp polny, nagietek, bratek, pokrzywa, odżywek, suplementów z preparatami o działaniu fototoksycznym)
– przyjmowanie w dużych dawkach witaminy A
– przyjmowanie betakarotenu
– używanie samoopalaczy, preparatów brązujących
– przyjmowanie ibuprofenu lub aspiryny (24 godziny przed zabiegiem)
– leczenie retinoidami
– zaburzenia krzepnięcia krwi
– skłonność do powstawania bliznowców (keloidów)
– głęboki peeling chemiczny wykonany w ciągu mniej niż 3 miesięcy przed zabiegiem
– świeżo opalona, podrażniona skóra w obszarze zabiegowym

POZOSTAŃ W KONTAKCIE

Pozostaw nam swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w gabinecie.
Akceptuję Politykę prywatności. Sprawdź: Polityka prywatności.