• Kraków, ul. Kazimierza Wielkiego 52
  • Tel. kom: +48 690 888 455
  • biuro@klinikabelize.pl
  • nr konta: 19 1140 2017 0000 4602 1210 7167

ZABIEGI Z KWASAMI

Kwasy terapeutyczne SESDERMA

Peelingi chemiczne wytwarzane z zastosowaniem innowacyjnej technologii. Unikatowa formuła zapewnia jeszcze lepsze efekty terapeutyczne ograniczając jednocześnie odczucia nieporządane w postaci rumienia czy pieczenia.

Szeroki wybór preparatów i możliwość ich łączenia umożliwia stworzenie spersonalizowanej terapii zabiegowej pozwalającej na zwalczenie problemów skórnych takich jak: hiperpigmentacje, fotostarzenie, trądzik zapalny i zaskórnikowy, przebarwienia, zanieczyszczone pory, starzenie skóry, nadprodukcja sebum, odwodnienie.

AZELIC PEEL

Azelac to linia produktów na bazie kwasu azelainowego opracowana z myślą o skórze wrażliwej na inne peelingi chemiczne. Kwas azelainowy charakteryzuje się właściwościami seboregulacyjnymi, normalizującymi proces keratynizacji, bakteriostatycznymi, hamującymi rozmnażanie reaktywnych form tlenu oraz regulującymi pigmentację skóry.

MANDELAC PEEL

Mandelac jest linią produktów opartych na bazie kwasu migdałowego, zalecana głównie do skóry nietolerującej innych alfa-hydroksykwasów (AHA).

Kwas migdałowy, znany także jako 2-fenylo-2hydroksyoctowy, jest kwasem AHA pochodzącym z hydrolizy wyciągu z gorzkiego migdału.

Jest on powszechnie stosowany do leczenia fotostarzenia, nieregularnej pigmentacji, trądziku zapalnego nie torbielowatego oraz w celu przygotowania skóry do zabiegów laserem frakcyjnym

Odpowiedni dla skóry wrażliwej, gdyż posiada cząsteczki o dużym rozmiarze, co zapewnia wolniejszą penetrację przez warstwę rogową i nie powoduje szczypania ani podrażnień.

RETISES NANO PEEL

Retises stał się standardową linią produktów na bazie retinolu zamkniętego w liposomach, które wzmacniają i przyspieszają efekty zabiegów przeciwstarzeniowych, przeciwtrądzikowych i zwalczających hiperpigmentacje. Retinol jest retinoidem, z którego powstaje kwas retinowy. Przyspiesza mitozę, zwiększa aktywność enzymatyczną i normalizuje keratynizację. Odżywia skórę, spłyca zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych oraz poprawia elastyczność skóry. Ponadto, retinol rozjaśnia przebarwienia wywołane nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV, regulując namnażanie i mobilność melanocytów. Peeling można łączyć z innymi zabiegami przeciwstarzeniowymi, regenerującymi lub depigmentującymi (peelingi chemiczne, laser, IPL).

pozostań w kontakcie

Pozostaw nam swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w gabinecie