+48 690 888 455

 biuro@klinikabelize.pl

Numer konta: 19 1140 2017 0000 4602 1210 7167

Regulamin Rezewacji

 

Regulamin Rezewacji

 

Klientem salonu może być dowolna, pełnoletnia osoba fizyczna.

 

KLINIKA URODY BELIZE

nr konta: 19 1140 2017 0000 4602 1210 7167

w tytule przelewu prosimy o podanie imienia, nazwiska i daty rezerwacji 

 

1. ZADATKI

a) Celem zarezerwowania terminu wizyty niezbędna jest wpłata zadatkuw wysokości:

- 50 zł - zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, rzęsy, manicure, pedicure

- 100 zł - zabiegi medycyny estetycznej

- 200 zł - makijaż permanentny

- 30% ceny całkowitej - masaże i pakiety SPA.

b) Przed wizytą bardzo prosimy o wykluczenie przeciwwskazań zdrowotnych, z którymi zapoznać można się na naszej stronie internetowej: https://klinikabelize.pl/cennik/przeciwskazania-do-zabiegow

c) W razie braku możliwości pojawienia się na umówionej wizycie uprzejmie prosimy o odwołanie jej poprzez kontakt telefoniczny z recepcją tel. 690 888 455

d) Zabieg odwołać można z minimum 24 godzinnym wyprzedzeniemi przełożyć na innytermin - zadatek przypisywany jest wówczas do kolejnej rezerwacji. Zmiana terminu możliwa jest maksymalnie dwukrotnie, zadatek ważny jest do 3 miesięcy od daty wpłaty.

e) Zadatek podlega zwrotowi do miesiąca od daty wpłaty, pod warunkiem odwołania rezerwacji z min. 24 godzinnym wyprzedzeniem (zwrot następuje w takiej samej formie,w jakiej dokonana była wpłata).

f) W przypadku odwołania rezerwacji z wyprzedzeniem mniejszym niż 24 godziny, nie pojawienia się na umówionej wizycie lub pojawienia się z przeciwwskazaniami uniemożliwiającymi wykonanie zabiegu - zadatek nie podlega zwrotowi ani przepisaniu. Zadatek przeznaczony jest wówczas na pokrycie kosztów związanych z przygotowaniem i rezerwacją gabinetu oraz czasu kosmetologa, utratą możliwości przyjęcia w tym czasie innego Klienta.

g) Rezerwacja terminu wizyty oraz wpłata zadatku równoznaczne są z akceptacją regulaminu rezerwacji.

 

 2. BRAK ZADATKU

Jeżeli z jakiegoś powodu zadatek nie został wpłacony, a zarezerwowana wizyta odwołana została z mniejszym niż 24-godzinnym wyprzedzeniem lub Klient nie pojawił się na umówionym zabiegu – do jego kolejnej wizyty doliczona zostanie dodatkowo kwota zadatku (podpunkt a punktu nr 1. Zadatki) za nieodbytą wizytę.

 

3. ZABIEGI PRZEDPŁACONE, BONY UPOMINKOWE, VOUCHERY PODARUNKOWE

W przypadku umawiania się na zabieg opłacony z góry i odwołania wizyty w wyprzedzeniem mniejszym niż 24-godziny lub nie pojawienia się na umówionej rezerwacji – do kolejnej wizyty doliczona zostanie kwota zadatku (podpunkt a punktu nr 1. Zadatki). 

 

4. ZABIEGI MIESIĄCA

a) Zabieg miesiąca opłacić należy „z góry”, do 3 dni od dokonania rezerwacji.

b) Umówioną wizytę odwołać można najpóźniej z 24-godzinnym wyprzedzeniem i ustalić wówczas nowy termin zabiegu

c) W przypadku nie pojawienia się na umówionej wizycie lub odwołania jej z wyprzedzeniem mniejszym niż 24 godziny – zabieg uznany zostaje za wykorzystany, bez możliwości umówienia nowego terminu lub zwrotu środków.

d) Zabieg miesiąca umówić można tylko w terminie określonym w regulaminie danego zabiegu (w różnych miesiącach mogą one różnić się między sobą).

e) W przypadku odwołania wizyty i braku możliwości umówienia się na kolejną (zgodnie z podpunktem b) w terminie ważności zabiegu miesiąca – wpłacona kwota może zostać przeznaczona na inny zabieg z naszej aktualnej oferty (do 3 miesięcy od daty wpłaty).

 

5. PAKIETY PROMOCYJNE / KARNETY

a) Karnet ważny jest przez rok od daty wystawienia.

b) Karnety płatne są z góry (przed wykonaniem pierwszego zabiegu).

c) Po rozpoczęciu wykonywania zabiegów z karnetu nie podlega on zwrotowi. Karnet nierozpoczęty zwrócić można do 14 dni od daty wystawienia.

d) Karnety są imienne, korzystać z zabiegów może wyłącznie osoba będąca właścicielem figurującym w karnecie. Istnieje możliwość przepisania karnetu na innego właściciela po wcześniejszym ustaleniu formalności z gabinetem.

e) Rezerwacje terminów na zabiegi z karnetu odwoływać należy najpóźniej z 24 godzinnym wyprzedzeniem, w przeciwnym razie wizyta uważana jest za zrealizowaną (dodatkowo: na każdy karnet zawierający powyżej 3 zabiegów - przypada możliwość nieodwołania jednej wizyty bez konsekwencji).

f) Karnet (w formie papierowej) jest podstawą do realizacji usługi. Bez jego okazania nie ma możliwości wykonania zabiegu.

g) Zakup karnetu równoznaczny jest z akceptacją regulaminu.

POZOSTAŃ W KONTAKCIE

Pozostaw nam swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w gabinecie.
Akceptuję Politykę prywatności. Sprawdź: Polityka prywatności.