• Kraków, ul. Kazimierza Wielkiego 52
  • Tel. kom: +48 690 888 455
  • biuro@klinikabelize.pl
  • nr konta: 19 1140 2017 0000 4602 1210 7167

Linia AZA PEEL dedykowana jest osobom mającym skórę problematyczną z trądzikiem (także różowatym), skłonną do rumienia oraz z tendencją do zapalenia mieszków włosowych, skórę atopową, łuszczycę.

Wykazuje działanie przeciwbakteryjne zarówno dla bakterii tlenowych jak i beztlenowych, ponadto działa przeciwzapalne powstrzymując wolne rodniki. Przeciwdziała rozkładowi łoju i lipidów na składniki drażniące i nasilające zmiany trądzikowe. Zapobiega powstawaniu zaskórników poprzez wpływ na proces końcowej keratynizacji mieszków włosowych. Hamując tyrozynazę uniemożliwia powstawanie przebarwień, ponadto blokuje aktywność nadaktywnych melanocytów.

Dużymi atutami omawianej substancji są:

-działanie przeciwzaskórnikowe,
-działanie przeciwbakteryjne,
-działanie przeciwzapalne,
-ma zdolność hamowania tyrozynazy, dzięki czemu ma właściwości wybielające,
-można stosować go latem


Wskazania do zabiegu:
Rekomendowany jest dla cer naczyniowych, wrażliwych i tych skłonnych do rumienia  zapalny i niezapalny trądziku pospolitym oraz różowaty,
-łuszczyca,
-zapalenie mieszków włosowych,
-melasma, ostuda,
-plamy barwnikowe oraz przebarwienia pozapalne.

ZABIEGI Z KWASAMI

KWASY TERAPEUTYCZNE PEEL MISSION

Peel Mission to kosmetyki służące do wykonywania zabiegów mających na celu chemiczne złuszczanie naskórka (eksfoliacja), redukcji trądziku, przebarwień, blizn. Kosmeceutyki produkowane są w oparciu o naturalne składniki o najwyższej czystości chemicznej. Receptury powstały we współpracy z francuskimi laboratoriami.

Peel Mission to monokwasy, dzięki czemu każdemu Klientowi zaproponować możemy indywidualną terapię, dostoswowaną bezpośrednio do jego problemu i oczekiwań.

Seria zabiegowa pozwoli uporać się z problemami takimi jak przebarwienia, szara skóra tzw. “palacza”, utrata wilgotności i jędrności, zanieczyszczenie cery, nadmierna produkcja sebum, zatkane pory, zaskórniki, trądzik zaskórnikowy izapalny, fotostarzenie i uszkodzenie spowodowane promieniowanie UV, przesuszenie.

pozostań w kontakcie

Pozostaw nam swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w gabinecie